VEGAPULS WL S 61  VEGAPULS WL S 61 - Radarový senzor pre nepretržité meranie hladiny vody a odpadových vôdVEGAPULS WL S 61 je ideálnym radarový senzor pre všetky typické aplikácie vo vodnom a kanalizačnom sektore. Je zvlášť vhodný na meranie hladiny v čističkách vody, čerpacích staniciach a odtokových dažďových nádržiach. Plášť IP 68 VEGAPULS WL S 61 zabezpečuje nepretržitú prevádzku bez údržby. Integrovaný modul Bluetooth zaisťuje bezdrôtovú komunikáciu cez smartfón, tablet alebo počítač.

Vaše výhody:

o Presné výsledky merania nezávisia od produktu, procesu a okolitých poveternostných
   podmienok
o Vysoká využiteľnosť zariadenia, pretože sa neopotrebúva a vyznačuje sa bezúdržbovou
   prevádzkou

Technické údaje:

o Rozsah merania - meraná vzdialenosť 8 m
o Prevádzkové teploty: -40 ... 60 ° C
o Pracovný tlak: -1 ... 2 bar
o Presnosť: ± 5 mm
o Verzia s plastovou anténou s hrebeňom s priemerom 75 mm
o Materiály, mokré časti PP / PBT / silikón
o Závitové pripojenie: G1½, 1½ NPT
o Puzdro - materiál Plast
o Krytie IP68 (2bar)
o Výstup: dvojvodičový 4 ... 20 mA
o Teplota okolia -40 ... 80 ° C
o Dĺžka kábla 12 m

Prehľad funkcií:

Nový bezkontaktný radarový snímač VEGAPULS WL S 61 je riešením pre aplikácie vo vodnom
a kanalizačnom sektore.

Radarová technológia ponúka rad výhod v porovnaní s ultrazvukovými snímačmi úrovne; radar je nezávislý od vplyvu počasia: silného slnka, vetra, zvlnenia povrchu kvapaliny, kondenzácia, hmla alebo dážď. Okrem toho nie je potrebná žiadna kompenzácia pre čas prenosu signálu kvôli kolísaniu teploty vzduchu.

Radarové snímače VEGAPULS WL S 61 sú vhodné na kontrolu hladiny a meranie prietoku v čističkách vody.

Vynikajúce zaostrenie meracieho lúča umožňuje ich použitie v čerpacích staniciach, nádržiach na dažďovú vodu, digestoroch, kalových nádržiach, pri meraní prietoku otvoreného kanála a pri meraní hladiny vody.

Ako kompaktný snímač sa výstupom 4...20 mA a napájaním v prúdovej slučke sa vyznačuje s presnosťou ± 5 mm a dosahom až 8 metrov spolu s flexibilnými možnosťami montáže to znamená, že sa dá ľahko inštalovať do nových alebo existujúcich aplikácií a umožňuje pripojenie k regulátorom výšky hladiny, do telemetrie alebo SCADA systémov.

Kryty VEGAPULS WL S 61 sú robustné s krytím IP 68 (2 bar), tento vysoký stupeň ochrany je vhodný aj pre aplikácie, kde môže byť snímač dočasne ponorený, technológia je bez nárokov na údržbu a opotrebovanie. Je v súlade s najnovším štandardom radarovej skúšky (LPR): schválený pre použitie na voľnom priestranstve bez obmedzenia alebo špeciálnych podmienok.

Ďalšou úplne novou funkciou je bezdrôtová prevádzka Bluetooth z bezplatného aplikácie cez IOS alebo smartpfóny alebo tablety s Androidom alebo počítačom s bezplatným programom PACTware v kombinácii s adaptérom VEGA Bluetooth USB; táto možnosť uľahčuje uvedenie do prevádzky a diagnostiku.

Užívatelia ocenia tento nový senzor, ktorý využíva skúseností VEGA z viac ako 40 000 radarových snímačov v sektore vodného a odpadového hospodárstva.


o Pozrite si video: Ako ovládať senzor pomocou tabletuo Viac informácií o snímači VEGAPULS WL S 61domov     profil spoločnosti     ponuka prístrojov     testo     vega     list magnetik     kalibrácie     cenník     kontakt